Dyżur wakacyjny 2022

W dniu 01.08.2022r.( poniedziałek) rozpoczyna się dyżur wakacyjny dla zapisanych dzieci. Zapraszamy do przedszkolach w godzinach podanych przy zapisie.

Pamiętamy o kartach do czytników( obowiązuje tylko dzieci z naszego przedszkola).

Prosimy dzieciom przygotować obuwie zastępcze,zestaw do mycia zębów z pastą,  poduszkę jasiek oraz ubrania na przebranie.

Ze względu na duże upały pamiętamy o codziennym nakryciu głowy.

Rodziców dzieci zapisanych z innych przedszkoli prosimy o wypełnienie i dostarczenie dokumentów: wniosku , oświadczenia odbioru i zgody na przetwarzanie danych osobowych i spacery .

Dokumenty do pobrania poniżej lub w pierwszym dniu w przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy!

Wniosek o przyjęcie do przedszkola na dyżur.pdf