Dzień Babci i Dziadka 12.01.2023


Dzień Babci i Dziadka 12.01.2023

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji 12 stycznia 2023r w sali OSP Zbytków. Każda grupa przedszkolna przedstawiła swój występ artystyczny: dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Starszaki oraz średniaki przedstawiły również Jasełka.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X