Dzień dziecka na sportowo 1.06.2023 #SprintemPoZdrowie


Dzień dziecka na sportowo 1.06.2023 #SprintemPoZdrowie

IX OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW to projekt, miesięcznika „Bliżej Przedszkola”, mający na celu popularyzowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu poprzez udział dzieci  w imprezach sportowych. Impreza biegowa pod hasłem,,Sprintem do Maratonu’’ w naszym przedszkolu odbyła się 1 czerwca, gdzie świetowaliśmy również dzień dziecka. Najpierw odbyła się krótka rozgrzewka, później liczne konkurencje, tory przeszkód, rozgrywki miedzygrupowe, a następnie po kolei każda grupa wraz z paniami pokonywała swoje 100m. Potem odbyło się uroczyste wręczenie medali i dyplomów. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X