EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU W PRZEDSZKOLU

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU W PRZEDSZKOLU!

Zespół 12 osobowy reprezentował nasze przedszkole w turnieju piłkarskim. Dzieci walczyły ze wszystkich sił a piłki wpadały do bramek przeciwników w piorunującym tempie. Reszta przedszkolaków kibicowała drużynie. Emocji nie brakowało, atrakcji też. Na zakończenie  uczestnicy otrzymali puchar i medale.

Dzieci podzielone na cztery drużyny rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach sportowych.

W ogrodzie czekała na nich niespodzianka – clown, dmuchany zamek, balony, bańki mydlane i lody.

Gratulujemy dobrej kondycji sportowej, uczciwej rywalizacji i sportowego zachowania. Wszystkim imprezom towarzyszyły słodkie poczęstunki i zdrowe napoje. Dzieci za udział w konkurencjach sportowych otrzymały pamiątkowe dyplomy.