Festyn rodzinny Z mamą i tatą jest wesoło 26.05.2023


Festyn rodzinny Z mamą i tatą jest wesoło 26.05.2023

W piątek 26 maja br. w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny "Z mamą i tatą jest wesoło". Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej. Gwiazdami sceny były przedszkolaki, które prezentowały piosenki, tańce i pląsy oraz dzieci, które wzięły udział w konkursie "Mam talent". Duże zainteresowanie i emocje wywołała loteria fantowa, dmuchane zamki, malowanie twarzy, plecenie warkoczyków oraz pani na szczudłach. Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy  oraz stoisko gastronomiczne. Również dużą atrakcją były konkurencje rodzinne, gdzie mama, tata i dziecko chętnie w nich brali udział. Rodzice wraz ze swymi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzić swój wolny czas. Dziękujemy wszystkim, któzy zaangażowali się w organizację i przygotowanie festynu oraz ogromne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X