I ty możesz zostać św. Mikołajem!


I ty możesz zostać św.  Mikołajem!

Kochani Rodzice!

 Organizujemy w naszym przedszkolu zbiórkę różnych prezentów, drobiazgów, upominków dla chłopców z DPSu w Strumieniu. Na portalu społecznościowym, wychowawca każdej grupy, umieścił listę potrzebnych przedmiotów. Zachęcamy do zapoznania się i przyłączenia do akcji. Zakupiony towar prosimy przynosić do przedszkola do 20 grudnia :) Wierzymy w to, że  na twarzy podopiecznych strumieńskiego DPSu zagości nie tylko uśmiech, ale także spełnią się marzenia. Zapraszamy, przyłączcie się do nas !

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X