Informacje o wyprawce

Drodzy rodzice.
Grupa "Radosne Biedronki " w całości zostaje przeniesiona do Starszaków. Dzieci które w zeszłym roku byly w starszakach a nie poszły do szkoły rownież w tej grupie pozostają????
Jeśli rodzice pozostałych dzieci mają wątpliwości w jakiej grupie jest ich dziecko, proszę przedzwonić do przedszkola w poniedziałek w godzinach od 8 do 12.
W wyprawce znajdują sie najbardziej potrzebne rzeczy. Jeśli wszystko będzie dobrze, to w późniejszym czasie nauczycielki poproszą o dokupienie pozostałych rzeczy do przedszkola.
Wyprawka maluchy:
- blok techniczny biały i kolorowy
- klej Amos
- plastelina Astra
- kredki Bambino
- 1 teczka na gumkę
- chusteczki higieniczne
- plastikowy kubek do picia podpisany
- komplet odzieży zamiennej w woreczku.

Wyprawka starszaki, średniaki :
- blok techniczny biały i kolorowy
- klej Amos
- plastelina Astra
- kredki Bambino, mazaki, ołówek, temperówka, gumka oraz nożyczki prosze aby byly w piórniku dziecka.
- 2 szt. Teczki na gumke
- chusteczki higieniczne
- kubek plastikowy do picia
- komplet odzieży zamiennej w worku.
W związku z zaistaniała sytuacją związana z Covid dzieci nie bedą myły ząbków, prosze też nie przynosić strojów gimnastycznych oraz poduszek. Będziemy na bieżąco informować jesli coś sie zmieni.