Konkurs Mam Talent


Konkurs Mam Talent

3 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się  konkurs-pokaz „Mam Talent", podczas którego nasi mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności i pasje. Były to popisy taneczne, wokalne, aktorsko-recytatorskie itp. Wspaniała publiczność (dzieci, rodzice, prawcownicy przedszkola oraz komisja) reagowała bardzo żywiołowo. Dopingowali i wspierali ze wszystkich sił młodych artystów, doceniając tym ich ogromną odwagę. Wyrazy szczerego uznania dla wszystkich występujących, ponieważ każdy występ był sukcesem i pokazywał niezwykłe talenty!!!  Nasi  artyści stworzyli radosną oraz pełną wzruszeń atmosferę. Gratulujemy wszystkim uczestnikom ! Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X