Od poniedziałku 22.06.2020r. rozpoczynamy zajęcia opiekuńcze dla dzieci.


Uwaga, drogi rodzicu!

Od poniedziałku 22.06.2020r. rozpoczynamy zajęcia opiekuńcze dla dzieci. Przedszkole będzie czynne od godziny 7.00 do 16.00 Prosimy rodziców o zapoznanie  z wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia dotyczących przedszkoli.

Wszyscy rodzice, których dzieci  będą korzystać z opieki od poniedziałku prosimy o dostarczenie podpisanych deklaracji w sprawie korzystania z wychowania przedszkolnego w okresie czasowego ograniczenia( w załączniku) oraz zapoznanie z procedurami zamieszczonymi na stronie.

 

Pliki do pobrania:

Deklaracja rodzica

PROCEDURA - koronawirus

Zgoda rodzica

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X