Odpłatność za przedszkole za marzec!

Ze względu na  trudny czas epidemii , prosimy wszystkich rodziców o sprawdzenie sms z informacją z Przedszkola w sprawie odpłatności za miesiąc marzec, który zostanie wysłany do Państwa z systemu Wizja. Kwota , którą należy wpłacić do 15.04.2020r. jest liczona tylko za żywienie i godziny dodatkowe za okres , kiedy dziecko uczęszczało do przedszkola( do 11.03 lub niektórzy do 13.03). W tym miesiącu nie będą drukowane kwitariusze,dlatego  w razie braku informacji lub nieprawidłowości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 723 304 156 lub stacjonarny 33/8570266( tylko w godz.8.00-14.00). Dziękujemy za wyrozumiałość.Zostańcie w domu.