PIKNIK RODZINNY 2018r.

Tradycyjny piknik rodzinny „Z mamą i tatą jest wesoło” odbył się w ogrodzie przedszkolnym 9 czerwca. „Wesołe żabki” i „Pracowite pszczółki” przygotowały program artystyczny dla swoich rodziców i gości – śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Program wzbogaciły występy „Przedszkolnych talentów”. Dzieci i ich rodzice brali udział we wspólnych konkurencjach sportowych. Atrakcji nie brakowało, każdy mógł znaleźć coś dla siebie: malowanie twarzy, trampolina, dmuchany zamek czy przejażdżka samochodem terenowym. W bufecie czekały: kiełbaski z grilla, hamburgery i  grochówka oraz pyszne ciasta upieczone przez rodziców przedszkolaków.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i gościom za obecność i wspólną zabawę.

Szczególne podziękowania kierujemy dla wszystkich sponsorów i rodziców, którzy pomagali w organizacji pikniku.

Fotorelację z imprezy przygotowała pani Ala – dziękujemy. Pozostałe zdjęcia można zobaczyć na www.solectwozbytkow.pl