POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

22.06.2018r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Dzieci zaprezentowały się programem artystycznym na bardzo wysokim poziomie.

Absolwenci naszego przedszkola zatańczyli poloneza i składali wszystkim podziękowania za wspólną pracę i zabawę.

Dyrektorka przedszkola składała podziękowania Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom zaangażowanym w współpracę z przedszkolem.

Rada Rodziców, jak co roku zakupiła dla absolwentów plecaki szkolne oraz małe upominki dla dzieci młodszych.

Wszyscy życzyli sobie miłego wypoczynku, wspólnych chwil spędzonych w gronie rodzinnym oraz powodzenia na dalszym etapie życia.

Dziękujemy pani Ali za fotoreportaż. Pozostałe zdjęcia można oglądać na www.solectwozbytkow.pl