Rozstrzygnięcie konkursu Zakładka do książki


Rozstrzygnięcie konkursu Zakładka do książki

W ramach Narodowego Rozwoju Czytelnictwa zorganizowano konkurs na Zakładkę do Książki. Na konkurs wpłynęło 28 prac. We wtorek 25  kwietnia  nastąpiło jego rozstrzygnięcie. A 8 maja zwycięzcy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Każdy uczestnik konkursu został obdarowany upominkiem. Serdecznie dziękujemy za trud włożony w wykonanie! Zapraszamy do galerii zdjęć.

Oto lista nagrodzonych:

Kategoria 3-4 latki:

I miejsce: Igor

II miejsce: Piotr S.

III miejsce: Tymon

Wyróżnienie: Nel

Kategoria 5-6 latki:

I miejsce: Natalia

II miejsce: Michalina

III miejsce: Maja

Wyróżnienie: Marysia, Lea, Pola, Maksymilian, Pola F., Tobiasz

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X