Sprzątanie Świata 21.04.2023

W dniu 21 kwietnia br. roku dzieci z naszego przedszkola już po raz kolejny wzięły udział w sprzątaniu okolicy wokół naszego przedszkola. Przedszkolaki zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki, worki na śmieci i pozytywnie zmotywowani wzniosłym celem przedsięwzięcia wyruszyli spod budynku przedszkola i zajęli się oczyszczaniem przydzielonego im terenu. Udział naszych przedszkolaków w akcji Sprzątanie Świata z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie. Zapraszamy do galerii zdjęć.