Strajk w przedszkolu


Strajk w przedszkolu

Drodzy Rodzice!

Jezeli porozumienie ze stroną Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie sporu nie zostanie podpisane to w dniu 8.04.2019r. ( tj.ponedziałek) rozpocznie sie akcja strajkowa w naszym przedszkolu, która będzie trwać do odwołania. Prosimy rodziców, którzy nie mają możliwosci zapewnienia opieki w tym czasie o kontakt z dyrektorem przedszkola. Za utrudnienia bardzo przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

Skontaktuj się z nami


Przedszkole Zbytków

ul.Wyzwolenia 49
43-246 Zbytków

Tel: 33 857 02 66
E-mail: przedszkole@zbytkow.pl

Współpraca

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X