Uwaga Rodzice! Zawieszenie zajęć


Uwaga Rodzice! Zawieszenie zajęć

Uwaga Rodzice! W związku z zawieszeniem zajęć w przedszkolu w dniach 12-25 marca przez Pana Premiera informujemy o śledzeniu stron Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej, także przedszkola. W razie pogorszenia zdrowia przez dziecko prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 723 304 156 z dyrektorem. Wszystkim życzymy dużo zdrowia.

 

Pod spodem zamieszczamy informacje o zawieszeniu zajęć, wytyczne dla rodziców i dzieci.

Komunikat do pobrania.

 

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X