Zawieszenie zajęć w Przedszkolu do 5 czerwca 2020r. AKTUALIZACJA !


Zawieszenie zajęć w Przedszkolu do 5 czerwca 2020r. AKTUALIZACJA !

Z uwagi na brak możliwości spełnienia wytycznych dotyczących BHP oraz szczegółowych wytycznych przeciwepidemicznych Głownego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020r.dla przedszkoli wydanych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19 oraz sytuacji epidemiologicznej na terenie Gminy Strumień zawiesza sie zajęcia w dniach 01 czerwca do 05 czerwca 2020r. W okresie czasowego zawieszenia zajęć beda prowadzone zadania  z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

 

AKTUALIZACJA 29.05.2020

Zawieszenie zajęć w Przedszkolach Gminy Strumień z powodu  epidemii koronawirusa na kolejny tydzień do 05 czerwca  2020r.

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X