Zebranie Rady Rodziców


Zebranie Rady Rodziców

We wtorek odbyło sie ostatnie zebranie Rady Rodziców Przedszkola w Zbytkowie, podczas którego została podsumowana praca za cały rok szkolny. Dyrektorka  podziękowała wszystkim rodzicom za zaangażowanie, pomoc i współpracę całoroczną, wręczyła pamiątkowe dyplomy i kwiaty .  Podziękowała  za pracę, pomoc w organizacji uroczystości i  wyjazdów,  poszukiwanie sponsorów i organizację balu ora różnych   imprez  przedszkolenych, których pomimo skróconego roku było wiele.

Podczas spotkania  Pani Patrycja Błędowska- skarbnik zapoznała zebranych z wydatkami poniesionymi przez Radę Rodziców w roku szkolnym 2019/2020. Zestawienie dołączono w zalączniku . Ustalono , że wszystkie pieniądze nie wykorzystane zostają przesunięte do realizacji w kolejnym roku szkolnym. Dzieciom młodszym , które nie otrzymały z przedszkola żadnych upominków( ze wzgledu na nie odbytą uroczystość zakończenia ) w kolejnym roku szkolnym zostanie zorganizowana wycieczka do figloparku i do Mir-Max w Pielgrzymowaicach .

Na zakończenie  dyrektorka podziękowała Pani Barbarze Niemiec wieloletniej Przewodniczącej Rady Rodziców, która w tym roku kończy swoją prace społeczną . Serdecznie podziękowała  za zaangażowanie, pomoc w organizacji uroczystości i jubileuszy, udział w akcjach organizowanych w tym czasie, pomoc w przygotowaniach upominków na kiermasze, poszukiwanie sponsorów  oraz za całokształt ,życzyła dalszego angazowania w pracę Rady Rodziców już w Szkole Podstawowej oraz miłego wypoczynku..

Dyrektorka wszystkim życzyła miłych , bezpiecznych, wspaniałych urlopów i wakacji ze swoimi pociechami. Dalsza praca i ustalenie juz od września nowego roku szkolnego.

 

Do pobrania

Załącznik nr 1 do protokołu- wydatki II półrocze

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X