O przedszkolu

W Przedszkolu im. M. Konopnickiej w Zbytkowie jest 67 dzieci, utworzono trzy grupy : ”Pracowite pszczółki”, „Wesołe żabki” oraz "Radosne Biedronki".

Grupa „ Pracowite pszczółki” to dzieci starsze 5,6 latki, wychowawcą grupy jest pani Lucyna K. Są to dzieci bardzo chętne do twórczej pracy, samodzielne, kreatywne, potrafią recytować, śpiewać, tańczyć i reprezentować przedszkole podczas różnych konkursów i uroczystości.

Grupa” Wesołe żabki” są to dzieci 3,4 letnie, wychowawczynią jest pani Dominika Sz. Są to dzieci koleżeńskie, chętne do poznawania różnych ciekawostek, potrafią wykonywać ciekawe prace plastyczne oraz słuchać czytane bajek.

Grupa "Radosne biedronki" to dzieci 4.5 letnie. Są to dzieci, które chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie rówieśniczej. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.

Przedszkole Zbytków

ul.Wyzwolenia 49