Konkurs plastyczny " Kosmiczna rakieta"


Konkurs plastyczny " Kosmiczna rakieta"

Zapraszamy wszystkie dzieci wspólnie z rodzicami do konkursu plastycznego, którego tematem będzie wykonanie dzieła sztuki z odpadów pt. " Kosmiczna rakieta".Wykonujemy kosmiczną rakietę według własnego pomysłu przy uzyciu materiałów ekologicznych np. kartonów, gazet, plastikowych pojemniów i butelek itp. Forma pracy dowolna. Bardzo ważna jest pomysłowość, orginalność. Prace mozna składać do 29.03.2019r. w szatni, na karteczce powinien być podpis( imię i nazwisko dziecka, wiek). Nagrody czekają.

 

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X