PRZEDSZKOLNE TALENTY I RZÓNDZYMY PO NASZYMU

16 maja w naszym Przedszkolu odbył się konkurs „Przedszkolne Talenty 2018”. Dzieci występowały w kilku kategoriach. Zachwycały widzów pomysłowymi strojami, wspaniałym tańcem, pięknymi piosenkami i recytacją oraz zdolnościami plastycznymi. Ze względu na wysoki poziom występów Jury zadecydowało, że wszyscy uczestnicy zdobywają I miejsce. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Gratulujemy !!!

17 maja przedstawiciele naszego Przedszkola reprezentowali wiersze w X Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „RZÓNDZYMY PO NASZYMU”.

Gratulujemy!