Przegląd pieśni patriotycznej


Przegląd pieśni patriotycznej

Dnia 15.11 odbył się Przegląd Pieśni Patriotycznej w MGOK w Strumieniu. Nasze przedszkole reprezentowała grupa Pszczółek. Dzieci ćwiczyły pieśni i tańce pod czujnym okiem cioci Dominiki. Przedszkolaki wystąpiły w przepięknych strojach o barwach biało- czerownych. Swoim występem, nasze dzieci podbiły serca jury i publiczności, zdobywając I miejsce!. Serdeczenie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. BRAWO!!!

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X