Weź się przytul-szyjemy pluszaka dla przedszkolaka


Weź się przytul-szyjemy pluszaka dla przedszkolaka

Nasze przedszkole brało udział w projekcie " Weź sie przytul"- szyjemy pluszaka dla przedszkolaka. Serdeczne podziękowania dla prezes Koła Gospodyń Wiejskich w ZbytkowiePani Anny Pieczki oraz Pani eweliny szczepańskiej  inicjatorek akcji szycia pluszaków- maskotek dla dzieci. Wspólnie z Urzędem i Miejskim Ośrodkiem Kultyry w Strumieniu zostały uszyte maskotki dla przedszkolaków. Drugim etapem było ozdabianie pluszaków przez dzieci pod opieką wychowawczyń. Pluszaki były wspaniałym prezentem na początek przedszkola , po ozdobieniu kolorowymi kokardkami, wstążkami, oczkami dzieci narysowały buzie kolorowymi mazakami. Każdy przedszkolak gotowego pluszaka zabierał do domu. Pani Burmistrz Anna Grygierek , która odwiedziła przedszkole mogła podziwiać pluszaki niepowtarzalne i pomysłowe.Serdeczne dziękujemy za umilenie tak trudnego okresu pandemii.

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X