Wizyta żołnierza

W piątek 19.11, nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość, mieliśmy ogromny przywilej spotkać się z żołnierzem. Pan Roman zaprezentował dzieciom cały niezbędny ekwipunek każdego polskiego żołnierza. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści naszego gościa. Przedszkolaki dowiedziały się, że w wojsku wzajemna współpraca i zaufanie to podstawa. Chętne dzieci mogły zakosztować wojskowych smakołyków, założyć hełm, zadać pytania, sprawdzić się  jako sanitariusz, czy poszkodowany, a także porozmawiać przez krótkofalówkę. Na zakończenie przedszkolaki z serca zaśpiewały piosenkę i złożyliśmy na ręce  żołnierza laurki, całość spotkania uwieńczylismy wspólnym zdjęciem. Fotorelacja ze spotkania - w zakładce galeria . Panu Romanowi dziękujemy za owocne spotkanie i życzymy sukcesów w pracy. :)