Zakończenie roku szkolnego


Zakończenie roku szkolnego

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020 ,od jutra rozpoczynają się wakacje. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom dziękujemy za wspólnie spędzony czas , chociaż ostatnio bardzo trudny dla wszystkich, Życzymy miłego wypoczynku, dużo słońca i radości, bezpiecznego korzystania z letnich atrakcji ,samych radosnych chwil i do zobaczenia w nowym roku szkolnym we wrześniu.

Naszym absolwentom życzymy wspaniałych wakacji spedzonych z rodziną, rozwijania swoich talentów i zdolności, poznawania na swojej drodze wspaniałych ludzi i  przyjaciół, najlepszych ocen i bardzo dobrych nauczycieli, wspominania wspólnie spędzonych chwil   oraz odwiedzania swoich kolegów młodszych w przedszkolu.

Dla dzieci zapisanych odbywa sie dyżur wakacyjny w grupie "Radosne biedronki", podczas którego dzieci będą w miarę możliwości korzystać z zabawy , pracy i świeżego powietrza.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za ciepłe słowa, podziękowania i pamięć.

Skontaktuj się z nami


Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
X